Warning: strpos(): Empty needle in /classes/Media.php on line 756
Kołdra Letnia | Koldra.pl
Kołdra letnia +

Kołdra letnia, silikonowa, antyalergiczna, przewiewna kołdra


Notice: Undefined index: product in /modules/productcomments/productcomments.php on line 758
0 Recenzje

29,00 zł brutto

Nowy produkt

Przedmiotów: 149730

- +

Kołdra letnia

Silikonowa Kołdra letnia wypełniona leciutkim wsadem Hollow 200 gr/m2. Jest bardzo mięciutka i przyjemna w dotyku. To cienka kołdra na lato, która posiada właściwości oddychające i termoregulujące, dzięki którym skóra nie poci się podczas snu.

Każda kołdra letnia naszej produkcji wykonana jest z tkaniny o gęstym splocie, który gwarantuje nie przepuszczanie wypełnienia, a równocześnie cechuje się dobrym poziomem cyrkulacji powietrza. Zapewnia przyjemny i zdrowy sen dzięki właściwościom antyalergicznym. Kołdra letnia ŚWIT jest doskonała dla osób ceniących higienę, komfort i luksus.

Szeroki wachlarz kolorów w połączeniu z najwyższą jakością oferowanego produktu, gwarantuje zadowolenie każdego Klienta. Kołdrę letnią można prać w pralce i odwirować. Wypełnienie termicznie skręcanymi włóknami z silikonu Hollow, zapewnia jej niezwykłą sprężystość. Każda kołdra ŚWIT, niezależnie czy letnia, zimowa czy całoroczna, ma równomiernie rozłożone wypełnienie. Czuwa nad tym specjalna maszyna. Dzięki bardzo dobremu pikowaniu wypełnienie nie przesuwa się. Kołdry letnie zawsze powracają do wcześniejszego kształtu. Wygodna w codziennym użytkowaniu i praniu.

temperatura prania60

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kołdra letnia, silikonowa, antyalergiczna, przewiewna kołdra

Kołdra letnia, silikonowa, antyalergiczna, przewiewna kołdra

Porównać