Warning: strpos(): Empty needle in /classes/Media.php on line 756
Pościel Dziecięca do Łóżeczka
Pościel dziecięca do łóżeczka z frotty +

Pościel dziecięca z frotty. Wysokiej jakości pościel, bardzo milutka, antyalergiczna


Notice: Undefined index: product in /modules/productcomments/productcomments.php on line 758
0 Recenzje

34,00 zł brutto

Nowy produkt

Przedmiotów: 40000

- +

Pościel dziecięca do łóżeczka

Zdrowy, nieprzerwany i długi sen jest niezwykle ważny dla prawidłowego rozwoju dziecka.  Pościel dziecięca do łóżeczka musi być więc gruba, a zarazem delikatna w dotyku. Nie może przecież powodować podrażnień w kontakcie z delikatną skórą pociechy. Z jednej strony przewiewna, z drugiej ciepła, a przy tym wszystkim wykonana z antyalergicznej tkaniny. Właśnie taka jest pościel do łóżeczka dla niemowląt i dzieci od firmy Świt.

Pościel dziecięca do łóżeczka uszyta jest z najlepszej gatunkowo tkaniny. Paletę kolorów tworzymy z myślą o bogatej wyobraźni dziecka. Sprawia to, ze nawet najbardziej wymagający rodzic znajdzie odpowiedni wzór . Nasza pościel dziecięca do łóżeczka jest często polecana ze względu na jej schludny wygląd i wytrzymałość na pranie. Do produkcji używamy wyłącznie polskich tkanin, które nie barwią prania. Poszewki zapinane są na zamek. Materiał ,z którego wykonujemy naszą pościel , posiada wiele certyfikatów, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania i wysoką jakość. Pościel do łóżeczka dla niemowląt zapewnia spokojny, pełen wytchnienia i zdrowy sen – zarówno pociechom jak i rodzicom. Pościel jest antyalergiczna. Temperatura prania: 60C.

Zakład produkcyjny Świt to renomowany wytwórca pościeli. W naszej ofercie dla najmłodszych znajduje się m.in pościel polarowa dla dzieci. Zapraszamy do oglądnięcia kolejnych produktów sprzedawanych w naszej ofercie.

temperatura prania60

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pościel dziecięca z frotty. Wysokiej jakości pościel, bardzo milutka, antyalergiczna

Pościel dziecięca z frotty. Wysokiej jakości pościel, bardzo milutka, antyalergiczna

produków w kategorii: 23

Porównać