Warning: strpos(): Empty needle in /classes/Media.php on line 756
Poszewki na Poduszki | Poszwy na Kołdry - ŚWIT | Koldra.pl

Poszewki na poduszki 

Dostępnych produktów: 4
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Poszewki na poduszki to ważne elementy pościelowego zestawu. Ich głównym zadaniem jest odpowiednia izolacja skóry głowy od poduszki, a także większa higiena podczas spania. Muszą być łatwe w praniu i nie wymagać specjalnych zabiegów.

Kolorowe poszewki na poduszki z bawełny, polaru lub frotte to nasza propozycja dla każdego klienta, który ceni sobie jakość w przystępnej cenie. Wykonanie z najlepszej jakości tkanin od polskich producentów, gwarantują wygodny odpoczynek. Przyjemne dla skóry, nie podrażniają. Niską cenę oraz wysoką odporność na wielokrotne pranie naszych poszewek docenią zwłaszcza właściciele hoteli i pensjonatów. Poszewki na poduszki dostępne są w pełnej palecie rozmiarów oraz wielu kolorach. Istnieje możliwość łatwego skompletowania wraz z pościelą.

Poszwy na kołdry

Nie tylko poduszka powinna być oddzielona od skóry. Poszwy na kołdry zapewniają skuteczną izolację między śpiącym użytkownikiem, a owleczoną w nie kołdrą. Każda poszewka na kołdrę może być szybko zdjęta i wyprana co zapewni odpowiednią higienę w sypialni.

Jeżeli zastanawiasz się gdzie kupić poszewki na poduszki lub poszwy na kołdry, sklep koldra.pl będzie dobrym wyborem!

Porównać