Adamaszek hotelowy

Grube, miłe w dotyku prześcieradła hotelowe to gwarancja udanego noclegu dla gościa. Rozumiemy jak ważny jest marketing szeptany w branży noclegowej. Zadowolony gość hotelu wróci lub poleci nasz pensjonat innym. Takie detale jak wygodne łóżko, ciepła pościel czy czyste prześcieradło potrafią mieć decydujący wpływ na końcową opinię o naszym hotelu.

Wytrzymałe prześcieradła hotelowe

Dobre Prześcieradła hotelowe muszą cechować się przede wszystkim wysoką wytrzymałością. Każdemu właścicielowi hotelu czy pensjonatu zależy, żeby pościel służyła gościom jak najdłużej, nie tracąc swoich właściwości. W związku z tym prześcieradła dedykowane hotelarstwu cechuje odporność na częste pranie w wysokich temperaturach. Prześcieradła do hotelu czy pensjonatu szybko schną i są łatwe w prasowaniu. Wszystko po to, aby zawsze zachowywały schludny wygląd.

Proponujemy wygodne i trwałe prześcieradła hotelowe. Adamaszek hotelowy z wykonany z wytrzymałej 100-procentowej bawełny. Nasze prześcieradła do hoteli i pensjonatów produkujemy wyłącznie z tkanin, nie farbują podczas prania. Prześcieradła mogą być prane nawet w temperaturze 90 stopni i równocześnie służyć przez wiele lat.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło