Frotte z gumką

Prześcieradło frotte z gumką

Prześcieradło frotte z gumką to świetne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie wygodę i nie chce tracić czasu na prasowanie, które jest niezbędne w przypadku klasycznego, bawełnianego prześcieradła. Frotte z gumką to idealne połączenie. Przyjemny w dotyku, miękki, nie ulegający gnieceniu się materiał łatwo naciągnąć na materac i zapomnieć o jego istnieniu - aż do następnego prania. Tkanina frotte jest gruba, dobrze znosi częste pranie i szybko schnie. Nie farbuje, nie trzeba jej prasować. Ściągacz nie ulega rozciąganiu wraz z wiekiem, dzięki temu prześcieradło z gumką frotte może być użytkowane przez wiele lat. Wysoka jakość materiału frotte, z której wykonujemy nasze prześcieradła, potwierdzają certyfikaty.

Niedrogie prześcieradło frotte z gumką nadaje się zarówno do dużych materacy małżeńskich jak i jednoosobowych łóżek. Użyteczność tego typu prześcieradeł docenią zwłaszcza rodzice, których pociechy lubią zostawiać łóżko w nieładzie.

Jeśli szukacie Państwo prześcieradeł z niegniecącego się materiału, które będą równocześnie trzymać się łóżka to prześcieradła frotte z gumką będą świetnym rozwiązaniem.

Posiadamy wiele kombinacji rozmiarowych – od 80x200 przez 160x200 do 220x200. Dostępna jest możliwość „rozmiaru na życzenie”.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło